Zmieniliśmy się dla Was!

12.02.20

Na samym początku pragniemy Wam bardzo gorąco podziękować za to, że byliście z nami w trakcie tej całej rewolucji - Wasze pytania o stronę, sklep, powrót czy dostępność produktów były dla nas codzienną motywacją co wdrażania tych wszystkich zmian!

 

A było co wdrażać :)

 

Ale po kolei. Pod koniec grudnia 2019 roku analizując funkcjonowanie sklepu i biorąc pod uwagę Wasze pytania oraz spostrzeżenia, postanowiliśmy zrobić całkiem spory remont. Wszytko po to, aby przebywanie i dokonywanie zakupów w sklepie stało się jeszcze bardzie przyjemniejsze. Poniżej przedstawiamy Wam jak to wszytko wyglądało i co się u nas zmieniło.

 

  • Odświeżyliśmy szatę graficzną sklepu upraszczając i eksponując to co chcemy Wam pokazać. Przykładem tego jest np. przesuwający się pasek nowości, polecanych, czy bestsellerów.

 

 

 

  • Wprowadziliśmy PRODUKT DNIA, który może być ciekawą inspiracją przy robieniu zakupów.

 

 

 

  • Wprowadziliśmy na stronie głównej dział AKTUALNOŚCI - chcemy, aby wizyta w naszym sklepie polegała nie tylko na dokonywaniu zakupów, ale także na dowiadywaniu się różnych ciekawostek zarówno o sklepie jak i o świecie mody, lifestylu, czy o poradach prosto od instagramerów.

 

 

 

  • Uruchomiliśmy CHAT ONLINE, na którym nasz konsultant jest dla Was dostępny od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 18:00. Jesteśmy pewni, że odpowie na każde Wasze pytanie.

 

 

 

  • Wprowadziliśmy możliwość oceniania i dodawania opinii o produktach, abyście mogli się nawzajem informować i zwracać uwagę na istotne rzeczy dotyczące produktów.

 

 

 

  • Uprościliśmy kroki i sposób prezentacji procesu składania zamówienia, aby każda chwila spędzona sklepie zachęcała do kolejnych odwiedzin.

 

 

 

  • Wprowadziliśmy możliwość dodawania produktów do przechowalni/ulubionych, ponieważ wiemy, że każdy z nas chce czasem coś przemyśleć, by znów do tego wrócić.

 

 

 

  • Uprościliśmy FORMULARZ REKLAMACJI TOWARÓW znajdujący się w zakładce Zwroty i reklamacje, który bardzo łatwo i szybko się wypełnia, zachowując przy tym obraz całej sprawy.

 

 

 

  • Każdy klient, który założy konto w naszym sklepie ma łatwy dostęp do historii swoich zamówień - uważamy, że dobrze jest mieć wgląd w całą historię zakupów w naszym sklepie :)

 

 

To chyba na razie tyle zmian, przecież nie chcemy Was zarzucić niekończącą się treścią.

Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was na czacie, na Facebooku, na Instagramie, pod telefonem i przy skrzynce odbiorczej w mailu :D

Pozdrawiamy i zapraszamy!

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl